ZADZWOŃ +48 507 321 707
GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 8:00 - 16:00

JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

ul. Węglowa 12

O firmie

Spaina Investment - Firma Developerska, Jastrzębie-Zdrój

Nasza Spółka, Spaina Investment, zajmuje się przygotowaniem oraz realizacją inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego o podwyższonym standardzie. Inwestycje Spaina Investment realizowane są w oparciu o ustawę o ochronie praw konsumenta z 2011 roku . Nasi klienci są pewni, że ich mieszkania zostaną wybudowane zgodnie z postawionymi oczekiwaniami. Podstawowym celem Spółki jest budowa budynków jedno i wielorodzinnych na terenie śląska z szczególnym uwzględnieniem Jastrzębia-Zdroju. Każda inwestycja odznacza się się wysokim standardem wykonania, jak i wykończeń.

Starannie selekcjonujemy lokalizacje inwestycji. Wybieramy działki zlokalizowane z dala od ulicznego zgiełku, zachowując jednocześnie niedużą odległość od centrum miasta. Zapewnia to naszym mieszkańcom szybki dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej.

Budowane przez nas mieszkania realizowane są w oparciu o nowoczesne projekty uwzględniające najlepsze rozwiązania architektoniczne. W trosce o łatwość i wygodę poruszania się przez osoby niepełnosprawne w naszych budynkach powstają lokale mieszkalne, w których staramy się wyeliminować wszelkie bariery.

W każdym z projektów istnieje możliwość dowolnej aranżacji mieszkań, co pozwala na jego optymalną indywidualizację i dopasowanie do konkretnych potrzeb nabywcy.

Wysokiej klasy eksperci biur nieruchomości dbają o profesjonalny i kompletny proces sprzedaży, począwszy od diagnozy potrzeb Klienta, poprzez przeprowadzenie procesu kredytowego, aż po doprowadzenie do sprzedaży potwierdzonej aktem notarialnym.

Zapewniamy, że nasza spółka Spaina Investment świadczy najwyższej jakości usługi deweloperskie oraz dba o interesy klientów, ściśle realizując postanowienia zawartych umów.

Historia Spółki

2002 – Rejestracja firmy na terenie Hiszpanii

Misją przewodnią firmy była realizacja projektów budowlanych polegająca na wznoszeniu budynków jednorodzinnych.

2005 – Przekształcenie w spółkę

Coraz większa liczba zleceń i projektów budowlanych realizowanych przez firmę wymusił jej dynamiczny rozwój. Spowodowało to przekształcenie firmy w spółkę oraz rozpoczęcie realizacji pierwszych projektów wielomieszkaniowych

2011 – Rejestracja polsko-hiszpańskiej spółki na terenie Polski

Przeniesienie części udziałów hiszpańskiej spółki na teren Polski oraz rozszerzenie jej działalności o usługi deweloperskie.

2012 – Pierwsza inwestycja w Polsce – powstaje „Osiedle Zdrojowe”

Rozpoczęcie budowy czteropiętrowego budynku z 12 bezczynszowymi lokalami mieszkalnymi na terenie Jastrzębia Zdroju. Jest to pierwszy etap inwestycji, która docelowo będzie składała się z trzech kolejnych.

2014 – Rozpoczęcie budowy II etapu inwestycji “Osiedle-Zdrojowe”

Przekazanie klientom pierwszego na terenie Jastrzębia-Zdroju budynku z bezczynszowymi lokalami mieszkalnymi oraz rozpoczęcie kolejnego, drugiego etapu tej inwestycji.

2016 – Oddanie do użytku 16 mieszkań z drugiego etapu inwestycji

Oddanie do użytku budynku składającego się z 16 bezczynszowych mieszkań. To pierwsza tego typu inwestycja na terenie Jastrzębia-Zdroju, która składa się wyłącznie z ekskluzywnych mieszkań o podwyższonym standardzie.

2017 – Rozpoczęcie budowy III etapu inwestycji “Osiedle-Zdrojowe”

Rozpoczęcie budowy kompleksu budynków składającego się z 12 domów w zabudowie szeregowej z własnymi ogródkami. Jest to III etap projektu w ramach inwestycji “Osiedle-Zdrojowe” – największej tego typu inwestycji w Jastrzębiu-Zdroju.

2019 – Projekt “Nowoczesność i Energooszczędność”

Przystąpienie do realizacji dwóch nowych projektów inwestycyjnych – 24 energooszczędnych budynków w ramach nowo powstającego “Osiedla Wygodnego” w Jastrzębiu-Zdroju, oraz 3 energooszczędnych domów wczasowych w ramach projektu “Domy Wczasowe Brenna”.

“Realizujemy nowoczesne projekty uwzględniające najlepsze rozwiązania architektoniczne”

Sławomir Tagowski
Prezes Spaina Investment Sp. z o.o.
Author

Dlaczego warto z nami współpracować?

Obsługujemy kompleksowo

Obsługujemy kompleksowo

Jesteśmy obecni na każdym etapie realizowania inwestycji. Począwszy od planu, przez realizację indywidualnych potrzeb, aż po proces sprzedaży.

Cechuje nas elastyczność

Cechuje nas elastyczność

Jesteśmy elastyczni zarówno na etapie sprzedaży, jak i realizacji inwestycji oferując naszym klientom indywidualne rozwiązania w ich mieszkaniach.

Jesteśmy terminowi

Jesteśmy terminowi

Naszym priorytetem są terminy. Ich dotrzymywanie pozwala nam szybko się rozwijać a naszym klientom odbierać mieszkania zgodnie z ustaleniami.

Dbamy o szczegóły

Dbamy o szczegóły

Dbamy o najdrobniejsze detale wykończenia Twojego mieszkania. Każde z mieszkań jest objęte gwarancją. Dzięki temu wiesz, że otrzymasz od nas wysoką jakość.

Poznaj nasze inwestycje

Aktualne Inwestycje
Aktualne Inwestycje

Obecnie realizujemy III etap inwestycji “Osiedle Zdrojowe” na terenie Jastrzębia-Zdroju. Podjęliśmy również nową inwestycję budowy domów szeregowych w ramach projektu “Osiedle Wygodne”, również w Jastrzębiu-Zdroju.

Planowane Inwestycje
Planowane Inwestycje

W naszych planach znajduje się obecnie budowa ostatniego, IV etapu inwestycji “Osiedle Zdrojowe. Będzie to budynek mieszczący w sobie 20 mieszkań z przydzielonymi miejscami parkingowymi w parkingu podziemnym. Planujemy również rozpoczęcie budowy Apartamentów Wypoczynkowych w Brennej. Zakończenie realizacji tego projektu planujemy na 4 kwartał 2020 roku.

Zakończone Inwestycje
Zakończone Inwestycje

Najważniejsze inwestycje, które zostały przez nas do tej pory zrealizowane to dwa etapy projektu “Osiedle Zdrojowe”. To kompleks łącznie 28 mieszkań rozmieszczonych w dwóch czteropiętrowych budynkach. Budowa tej inwestycji zakończyła się w drugim kwartale 2016 r.