ZADZWOŃ +48 507 321 707
GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 8:00 - 16:00

JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

ul. Węglowa 12

Zakończone inwestycje

Ilość mieszkań

12

Powierzchnia użytkowa

Od 38 do 65 m2

Łączna powierzchnia

855 m2

Wartość inwestycji

2 360 000,00 zł

Data oddania do użytku

I kwartał 2014

Przejdź do strony inwestycji

Osiedle Zdrojowe Etap I

“Osiedle Zdrojowe” zlokalizowane jest na pograniczu centrum i dzielnicy Zdrój w Jastrzębiu-Zdroju. Usytuowanie inwestycji w zacisznej, zielonej okolicy, w niewielkiej odległości od centrum, gwarantuje komfort i wygodę w codziennym życiu.

Pierwsza część inwestycji “Osiedle Zdrojowe” to blok mieszkalny składający się z dwunastu mieszkań. Został wybudowany na podstawie projektu firmy Biuro Projektów ARCHON+ przy ulicy Podmiejskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkania od początku przeznaczone były dla osób pragnących zamieszkać w miejscu łączącym zalety życia na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym z bezpośrednim kontaktem z przyrodą.

Osiedle powstało z myślą o klientach zainteresowanych mieszkaniem zapewniającym wygodę oraz zadowolenie z posiadania nieruchomości o niebanalnej architekturze i ponadprzeciętnym standardzie wykończenia części wspólnych.

Ilość mieszkań

16

Powierzchnia użytkowa

od 37 do 92 m2

Łączna powierzchnia

1 445 m2

Wartość inwestycji

4 680 000,00 zł

Data oddania do użytku

II kwartał 2016

Przejdź do strony inwestycji

Osiedle Zdrojowe Etap II

Drugi etap inwestycji “Osiedle Zdrojowe” to nowoczesny, czterokondygnacyjny blok mieszkalny o podwyższonym standardzie z miejscami parkingowymi. Podobnie jak pierwszy etap tej inwestycji, zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta przy ulicy Podmiejskiej, z dala od miejskiej zabudowy. Mimo kameralnego charakteru osiedla i sąsiednich budynków, infrastruktura okolicy jest bogata, co ułatwia zaspokojenie większości potrzeb mieszkańców. Większość istotnych punktów na mapie miasta jest w zasięgu kilku minutowej jazdy samochodem.

Blok posiada 16 mieszkań o metrażu od 37 do 92 m2 usytuowanych w trzypiętrowym budynku, z balkonami, pomieszczeniami przynależnymi oraz miejscami parkingowymi. Budynek został indywidualnie zaprojektowany spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Układy mieszkań charakteryzują się funkcjonalnością, nowoczesnością, nieprzechodnimi pokojami, otwartą przestrzenią oraz komfortem użytkowania. Niewątpliwą atrakcją są mieszkania usytuowane na poddaszu, które dodatkowo posiadają antresolę.